Website TemplatesWeb HostingWeb Hosting
Datum, návštěvnostPřihlášení do systémuReklama

Aktuality

Koncert (nejen) pro kočku byl úspěšný

Více než 200 lidí zaplnilo hlediště Divadla K. H. Máchy v Litoměřicích v sobotu 27. dubna, kdy se zde konal poslední z koncertů festivalu Litoměřická notička 2013, který organizuje ZŠ B. Němcové v Litoměřicích. Komponovaný večer s názvem "Koncert (nejen) pro kočku" nabídnul mozaiku vystoupení pěveckých sborů Puellae cantantes a Modrásci, prokládaných baletními čísly v podání sólistů a souborů Baletního studia Regina. Jako náš pravidelný host rovněž zazpívala sopranistka Jana Červinková. Tématicky byl celý program věnován kočkám, v průběhu večera rovněž proběhla veřejná sbírka ve prospěch azylu pro opuštěné kočky v Černivi.

Veliký dík patří všem, kteří se na přípravě projektu podíleli - Saše Pallasové za dramaturgii a organizaci večera, Regině Blažkové Holubové za přípravu skvělých baletních čísel, pohotovým a vstřícným pracovníkům Divadla K. H. Máchy, všem účinkujícím a dalším spolupracovníkům.

Výtěžek sbírky ve výši 3.192 Kč bude předán paní Janě Zárubové, provozovatelce černivského kočočího azylu "Lucky". Všem dárcům rovněž děkujeme.

Aktualizováno (Pondělí, 27 Květen 2013 13:57)

 

Přípravné sbory úspěšné na soutěžích

Během uplynulého víkendu se naše přípravné sbory úspěšně zúčastnily soutěžních přehlídek dětských pěveckých sborů. V sobotu 13. dubna Modrásci zvítězili v krajském kole Národní přehlídky dětských sborů a jako jediný sbor ze všech kategorií postupují na celostátní přehlídku v Uničově. V neděli 14. dubna se Sedmikrásky a Barvičky zúčastnily soutěžní přehlídky Zahrada písní v Praze. Oba sbory se umístily ve zlatém pásmu v nejmladší věkové kategorii.

Fotogalerie - Zahrada písní 2013


Aktualizováno (Pátek, 02 Únor 2018 23:52)

 

Barvičky opět v Zababeči


Ve dnech 5. - 7. dubna se Barvičky velmi intenzivně připravovaly na koncertní a soutěžní vystoupení, která je čekají na jaře. Opět jsme se vrátili na víkendové soustředění do Zababeče, kde jsou pro naši práci skvělé podmínky. Strávili jsme opravdu příjemný víkend plný zpěvu, příjemných procházek, jízdy na konících a dobrého jídla. Chválím všechny dívky za perfektní práci a vzorné chování během pobytu. Věřím, že výsledky společného snažení poznáme brzy, a to právě při plánovaném koncertu v úterý 9. dubna a na soutěži Zahrada písní v Praze, kam pojedeme 14. dubna.Věřím, že všechno úspěšně zvládneme.

Fotogalerie

Aktualizováno (Pátek, 02 Únor 2018 23:55)